CHP’nin Tanıtım Toplantısında Edirne Farkı…

Anasayfa MANŞET, SİYASET 10 Şubat 2019
CHP’nin Tanıtım Toplantısında Edirne Farkı…

CHP Belediye Başkanları Aday Tanıtım toplantısı Ankara Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi, Milletvekilleri ve Belediye Başkan Adaylarının da katıldığı, Aday Tanıtım Toplantısına Edirne’den; CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Keşan Belediye Başkan Adayı Şenol Yalı, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, Enez Belediye Başkan Adayı Özkan Günenç, Meriç Belediye Başkan Adayı Erol Dübek, Belde belediye başkan adayları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve İl örgütü katıldı.

Aday tanıtım toplantısında Edirne örgütünün salonda açtığı pankart dikkat çekti. CHP Edirne örgütünün salona astığı üzerinde Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın resminin yer aldığı “CHP’nin Yüz akı “EDİRNE yine Rekor kıracak” sloganlı pankart başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere tüm partililerin dikkatini çekti.
14 Şubat Sevgililer günü gibi anlamlı bir günde Edirne’de seçim startı vereceğini açıklayan Başkan Gürkan,  parti örgütü ile birlikte Edirne’lilerin büyük desteğini alarak yeni bir rekora imza atmak istiyor.

Bir Şehir, Bir Aşk, Bir Başkan “Recep Gürkan” sloganı ile Edirne’de açık hava reklamlarında ve Sosyal medyada büyük ses getiren Gürkan’ın, seçim startını vereceği gün olan 14 Şubat Sevgililer gününden itibaren Edirne’de büyük bir sinerji oluşturarak seçim çalışmalarına hız vereceği açıklandı.

Aday Tanıtım Toplantısında sahneye çıkan Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ve ilçe belediye başkan adayları Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde 31 Mart tarihinde CHP’nin yüz akı olan Edirne’nin yeni bir rekora imza atacağı sözünü verdi.

212 total views, 1 views today


Yorumlar kapatıldı.