Edirne’nin Adayı İriş Cepsiz Ceket Giydi

Anasayfa MANŞET, SİYASET 29 Ocak 2019
Edirne’nin Adayı İriş Cepsiz Ceket Giydi

Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinde millete hizmet vazifesini üstlenecek “Cepsiz Ceketli” belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Saadet Partisi 31 Mart Yerel Seçimlerine katılacak İl Belediye Başkanları tanıtım programını yoğun bir katılımla Ankara’da gerçekleştirdi. Türkiye’ni dört bir tarafından gelerek “ATO Congresium” u hınca hınç dolduran adaylar ve partililer heyecanlı bir atmosfer oluşturdu.

Edirne İl Teşkilatı’nın da katıldığı programda Belediye Başkan Adaylarına giydirilen “Cepsiz Ceket” damgasını vurgu.

Program açılışında tanıtılan “seçim müzikleri” ile coşan salonda kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “1969’da ne dediysek bu gün de aynısını söylüyoruz” diyerek her şeyden önce “Dürüst Yönetim” ve “Dürüst Başkan” sloganı ile yola çıktıklarını belirtti.

Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimlerinde millete hizmet vazifesini sırtlanacak “Cepsiz Ceketli” belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. Temsilen 5 belediye başkanına CEPSİZ CEKET giydirildi. Cepsiz ceket giyen belediye başkanlarından biri de Edirne Belediye Başkan adayımız Mansur İriş oldu.

Yönetime geldiklerinde “çalmayacaklarını ve çaldırmayacaklarına” vurgu yapan Temel Karamollaoğlu, Belediyelerin kapısına  “Rüşvet alan da veren de melundur”  sözünü asacaklarını belirtti.

93 total views, 1 views today


Yorumlar kapatıldı.