Şenol Yalı’dan İlk Açıklama; “Onur ve Şeref Duyuyorum…”

Anasayfa GÜNDEM, MANŞET 27 Ocak 2019
Şenol Yalı’dan İlk Açıklama; “Onur ve Şeref Duyuyorum…”

CHP Keşan Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Şenol Yalı, sosyal medya hesabı facebook’tan, adaylığı ile ilgili ilk açıklamasını yaptı.

CHP’nin belediye başkan adayı Şenol Yalı, yaptığı paylaşımda;

Öncelikle gönülden bağlı olduğum Cumhuriyet Halk Parti’mizin Parti Meclisi toplantısında şahsımı Keşan Belediye Başkan adayı olarak belirlemiş olmasından dolayı onur ve şeref duyduğumu belirtmek isterim.
Beni bu göreve layık gördüğü için Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere partimin yetkili organlarına, üzerimizde emeği olan tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum.
Ayrıca bu süreçte yanımızda olan, desteklerini esirgemeyen tüm partililerimize ve Keşan halkına yürekten şükranlarımı sunuyorum.
An itibariyle herkesin “İyi ki Keşan’da yaşıyorum.” diyeceği bir Keşan için ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerine ve Cumhuriyet değerlerine bağlı bir şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz.
Keşan’ımız için yeni projeler ve yeniliklerle halka hizmet için geliyoruz. Bu vesileyle diğer aday adayı olan tüm arkadaşlarımızı ve onlara gönül verenleri de kutluyorum. Hep birlikte, omuz omuza daha güzel bir Keşan için mücadele edeceğiz.
Artık sen, ben yok. Biz varız. Ayrıştıran değil birleştiren olacağız. Geleceğe hep birlikte daha güçlü adımlarla yürüyeceğiz.Şahsıma duyulan bu güveni sizlerinde desteğiyle boşa çıkarmayacağımın teminatıyla hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Saygılarımla, Mimar Şenol YALI CHP Keşan Belediye Başkan Adayı”

281 total views, 1 views today


Yorumlar kapatıldı.