Malkara’daki Patlamada Ölen İşçiler Toprağa Verildi

Anasayfa GÜNDEM, MANŞET 11 Ocak 2019
Malkara’daki Patlamada Ölen İşçiler Toprağa Verildi

9 Ocak Çarşamba günü Malkara Otobüs Terminali’nde meydana gelen kalorifer kazasında yaşamını yitiren, Ayhan Güven Turan ve Nihat Alakara, ebediyete uğurlandı.

Malkara yeni otobüs terminalinde kalorifer kazanının patlaması sonucu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalışanları Ayhan Güven Turan ve Nihat Alakara’nın ölümü, tüm Malkara’yı yasa boğmuştu.

Malkara’da dün gerçekleşen cenaze töreninde Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve Ayhan Güven Turan ve Nihat Alakara’nın ailesi yer aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kılınan cenaze namazı sonrasında “İki çalışanımızın böyle elim kazada yaşamını yitirmesi bizleri derin bir acıya boğdu. Yaşanan kaza ile ilgili olarak başlatılan soruşturmayı yakından takip ediyoruz. Konuyla ilgili gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Merhum iki kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır diliyorum” dedi.

126 total views, 1 views today


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir