Başkan Gökhan Aday Adaylığını Açıkladı

Anasayfa MANŞET, SİYASET 08 Kasım 2018
Başkan Gökhan Aday Adaylığını Açıkladı

2002 yılından bu yana görevde olan Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 2019 yerel seçimleri öncesinde yeniden aday adaylı başvurusunu yaptı.

Başkan Gökhan, aday adaylığı açıklamasına eşi Hale Gökhan ve aile üyeleriyle katılırken, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İsmet Güneşhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda kentli Merkez İlçe Binası’nda bir araya geldi. Aday adaylığı başvurusunu sunmak üzere CHP Merkez İlçe Başkanlığına gelen Başkan Gökhan alkışlarla karşılandı. Başkan Gökhan, Merkez İlçe Başkanlığında yaptığı konuşmada yeni dönem için aday adaylığı başvurusu yapacağını kaydederek, tüm aday adaylarına da başarı dileklerinde bulundu. Başkan Gökhan, aday adaylığı dosyasını Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’a teslim etti.

 

Başkan Gökhan ardından parti binası önünde kendisini desteklemeye gelen kentlilerle buluştu. Başkan Gökhan, buradaki konuşmasında, “13 Ağustos 2002’de Belediye Başkanı Sayın İsmail Özay’ın milletvekili adayı olmasıyla, Çanakkale Belediye Meclisinden aldığım Belediye Başkanlığı görevini, 2004, 2009 ve 2014 yılları yerel seçimlerini sizlerin sonsuz desteği ve her defasında artan bir başarı ile kazanarak bugüne dek sürdürdüm. Partimin ve partililerimin verdiği, Çanakkale halkının büyük çoğunluğunun onadığı bu onurlu görevi namusum bilerek, gençlerin, yaşlıların, çocukların, hemşerilerimin gözlerindeki ışıktan aldığım cesaret ve destekle, görev süremin son gününe dek sizler için çalışmaya devam edeceğim” dedi.

 

91 total views, 1 views today


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir