Helvacıoğlu, Cuma Günü Açıklayacak…

Anasayfa GÜNDEM, MANŞET 06 Kasım 2018
Helvacıoğlu, Cuma Günü Açıklayacak…

Keşan’da uzun dönem Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Mustafa Helvacıoğlu, 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanlığına adaylığını koyuyor.

Mustafa Helvacıoğlu, 9 Kasım Cuma günü saat 15:00’te AK Parti ilçe binasında, belediye başkan aday adaylığı hakkında basın toplantısı düzenleyecek. Çok yoğun katılımın beklendiği toplantıda Helvacıoğlu, aday adayı olma gerekçelerini ve Keşan için projelerini aktaracak.

2014 yılındaki yerel seçimlerde de, Ak Parti’den ismi çok telaffuz edilen Helvacıoğlu, Keşan’ın sorunlarını çok yakından takip eden biri olması nedeniyle 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti’nin seçimlerde kazanması adına büyük bir fırsat olarak gösteriliyor.

Mustafa Helvacıoğlu sosyal medya hesabından, aday adaylığı toplantı daveti nedeniyle yaptığı açıklamasında; “9 Kasım 2018 Cuma günü, saat: 15.00’da, AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’nda, AK Parti Keşan Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı açıklayacağım. Tüm partililerimizi ve hemşehrilerimizi davet ediyorum.” paylaşımında bulundu.

429 total views, 2 views today


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir