Kupa’yı Başkana…

Anasayfa MANŞET, SPOR 01 Kasım 2018
Kupa’yı Başkana…

Edirne Belediyesi Futbol Takımı kazandıkları kupayı Başkan Gürkan’a takdim ettiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen ‘2018 Yılı Kurum ve Kuruluşlar Arası 30 Yaş Üstü Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda şampiyonluğu göğüsleyen Edirne Belediyesi Futbol Takımı kazandıkları kupayı Başkan Gürkan’a takdim ettiler.

Edirne Belediye Personelinin kurduğu futbol takımı ‘2018 Yılı Kurum ve Kuruluşlar Arası 30 Yaş Üstü Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Edirne Belediyesi’ni temsil etti. Toplam 16 kurumun katıldığı futbol turnuvasında adım adım şampiyonluğa yükselerek; kupayı göğüsleyen takım; kazandıkları kupayı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a taktim etti.

Takımın başarısını gönülden kutladığını ifade eden Başkan Gürkan, “Belediye personelinin sosyal ve sportif faaliyetlerde yer alması bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Katıldıkları turnuvada Edirne Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil eden futbol takımımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Edirne Belediyesi olarak biz büyük bir aileyiz” dedi.

Gürkan, daha sonra takım ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

55 total views, 1 views today


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir