Edirnespor Finalde…!

Anasayfa MANŞET, SPOR 24 Nisan 2017
Edirnespor Finalde…!

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Erkekler Bölgesel Basketbol Lig’de mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın, Bursa Nilüfer Belediyesi ile oynayacağı maça tüm Edirne Halkı’nı davet etti.

Çapraz eşleşmeli maçlarda Edirne Belediyesi Edirnespor’un, Bursa Nilüfer Belediyesi ile final maçı oynayacağını ifade eden Başkan Gürkan, “Nilüfer Belediyesi ile ilk maçımızı Bursa’da, ikinci maçımızı Edirne’de gerçekleştirdik. İlk maçta 79-78’lik bir skorla mağlup olurken, 23 Nisan Pazar Günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen maçı 69-58’lik skorla kazanarak durumu 1-1 eşitledik. 25 Nisan Salı Günü yine Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan final karşılaşmasında sahadan 2-1’lik zaferle ayrılmak istiyoruz. Çapraz eşleşmede bir seri daha oynayacak olan takımımızı, 6’lı final grubunda büyük bir mücadele bekliyor olacak” dedi.

25 Nisan Salı günü saat 19.00’da  gerçekleştirilecek olan bu mücadelenin çok önemli olduğuna değinen Gürkan, maçların ücretsiz olduğunu hatırlatarak “Tüm Edirne Halkı’nı, Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı desteklemeye davet ediyorum. Sizlerin de desteğiyle Edirnespor’u şampiyon yapacağız” diye konuştu.

649 Toplam Okunma, 3 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir