Halk Buluşması Konseri Beğenildi…

Anasayfa MANŞET, YAŞAM 19 Nisan 2017
Halk Buluşması Konseri Beğenildi…

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müzik Topluluğu ve Keşan Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek Üniversite- Halk Buluşması 18 Nisan 2017 Salı günü akşamı gerçekleştirildi.

Saat 19.30’da Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda ücretsiz gerçekleştirilen konseri Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Meclis Üyesi Nurgül Yıldırım, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Adil Oğuzhan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın eşi Şengül Özcan, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ADD Keşan Şube Başkanı Yusuf Kılıç, Türkü Dostları Derneği Başkanı Soner Velioğlu, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, Yeni Mahalle Muhtarı Şenay Bayır ile 500’e yakın müziksever izledi.

Solistler ve koro söylediği güzel şarkı ve türkülerle izleyenleri adeta mest etti ve büyük beğeni topladı. Konserden sonra konuşan Olgun Irmak Çetin, bu konser nedeniyle kendilerine destek veren Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve Okul Müdürü Doç. DR. Adil Oğuzhan’a ve konserde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti ve daha sonra Şengül Özcan’ı konuşmasını yapmak üzere davet etti.

Konserin sonunda sahneye davet edilen Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ın eşi ve Yükseköğrenimi Destekleme ve Geliştirme Derneği Başkanı Şengül Özcan, yaptığı konuşmada Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun şehirle ve halkla buluşmasının önemli olduğunu belirterek “Bu anlamda Okulun yeni Müdürü Doç. Dr. Adil Oğuzhan’ı ve sosyal anlamdaki çalışmalara katkı veren Olgun Irmak Çetin’i tebrik ediyorum. Üniversiteyi halkla birleştirme fikri gerçekten çok önemli bir fikir. Okulumuzun kuruluş yıllarında görev aldığımız dernekte okulumuzun ihtiyaçları için Keşanlıların katkılarıyla gerekeni yaptık. Grubun konseri tüm izleyenlere güzel bir müzik ziyafeti yaşattı. Bu nedenle grubu ve bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm Keşanlılara teşekkür ediyorum” dedi.

364 Toplam Okunma, 3 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir