Bu Hafta Uzel ve Cicioğlu Konuk…

Anasayfa MANŞET, SPOR 19 Nisan 2017
Bu Hafta Uzel ve Cicioğlu Konuk…

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı ve www.kesanpostasi.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir tarafından hazırlanıp sunulan ve Keşan FM’de Cumartesi günleri yayınlanan Spor Zamanı Programı’nın bu haftaki yayın konukları Türkiye Yelken Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Şenol Birol Uzel ile Tekirdağ Yelken Kulübü Başkanı Eren Cicioğlu olacak.

Uzel ile Cicioğlu , Demir’in sorularını yanıtlayacak  ve 5-10 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Balkan Yelken Kupası ile ilgili açıklamalarda bulunacaklar.

Programda ayrıca Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik ve Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Sadettin Baygül’ün hafta içersinde Erdoğan Demir hakkındaki çirkin söylemleri ve sözlü saldırıları nedeniyle Demir’in üye olduğu gazeteciler dernek başkanları da telefon bağlantısı ile yayına katılarak Demir’e yapılan saldırılar hakkında açıklamalarda bulunacaklar. Programa katılarak soru soracaklar veya görüş ve önerilerini belirtmek isteyenler de 0 284 715 1 715 numaralı telefonu arayarak yayına katılabilecekler. Spor Zamanı Programı 22 Nisan 2017 Cumartesi günü saat 12.15’de başlayacak ve 13.00’te sona erecek.

1,148 Toplam Okunma, 4 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir