Mart Sonuna Kadar Doyasıya Tiyatro…!

Anasayfa MANŞET, YAŞAM 20 Mart 2017
Mart Sonuna Kadar Doyasıya Tiyatro…!

Keşan Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında; düşünmemize,  hayatı sorgulamamıza ve tüm yaşananlara rağmen doyasıya gülmemize imkan sağlayan tiyatrolarımıza; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  <Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.> sözünden hareketle sahip çıkmaya devam ediyor.
Keşan Belediyesi 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü içine alan haftada,  vatandaşları, usta tiyatro oyuncuları ve sevilen dizi oyuncularının da yer aldığı birbirinden güzel 5 tiyatroya alkışlarla destek olmaya davet ediyor.
Keşan Belediyesi’nin ilçeye getireceği tiyatrolar şöyle:
TERS KÖŞE
26 Mart 2017 Pazar günü sahnelenecek Özkaya Prodüksiyon aracılığıyla ilçeye gelecek Ters Köşe adlı oyunu; Cem Uslu uyarladı ve yönetti. Saat 20.00’de başlayacak oyunda; Canan Atalay, Mahmut Gökgöz, Nail Kırmızıgül, Sezgi Mengi, Şebnem Özinal, Tuna Orhan, Yasemin Balık rol alıyor.
İDEAL KOCA
27 Mart 2017 Pazartesi günü sahnelenecek İstanbul Komedi Tiyatrosu’nun oyunu olan “İdeal Koca” saat 20.00’de başlayacak. Kayra Şenocak’ın hem yazıp hem de yönettiği oyunda; Kimya Gökçe Aytaç ve Metin Yıldız rol alıyor.
HER AŞK BİRAZ KOMİKTİR
28 Mart 2017 Salı günü sahnelenecek İstanbul Komedi Tiyatrosu’ndan “Her Aşk Biraz Komiktir” adlı oyun da saat 20.00’de başlayacak.  İrfan Kangı’nın hem yazıp hem yönetip hem de rol aldığı oyunda ayrıca Hande Katipoğlu, Begüm Öner, Kerem Poyraz Kayaalp ve Atilla Pekdemir rol alıyor.
SEVGİLİ KARIM
29 Mart 2017 Çarşamba sahnelenecek İstanbul Komedi Tiyatrosu’ndan “Sevgili Karım” adlı oyun saat 20.00’de başlayacak. Kayra Şenocak’ın yazıp, yönetip ve oynadığı oyunda ayrıca Metin Yıldız, Merve Sevi, İrfan Kangı, Berrak Güvem, Kimya Gökçe Aytaç ve Dost Elver rol alıyor.
Oyunlar, Keşan Belediyesi Konferans ve Tiyatro Salonu’nda sahnelenecek.
Bu 4 tiyatro oyununun 10 TL ücreti olan biletleri Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edilebiliyor.
GÖLGESİNDE ÇINARIN
31 Mart 2017 Cuma günü Samsun Sanat Tiyatrosu’ndan “Gölgesinde Çınar’ın Ağlasun Ayşafağı” adlı oyun sahnelenecek.

393 Toplam Okunma, 2 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir