Köy Muhtarlarından Adnan Vural’a Büyük Şok…!

Anasayfa MANŞET, SİYASET 20 Mart 2017
Köy Muhtarlarından Adnan Vural’a Büyük Şok…!

Köylere Hizmet Götürme Birliğinin yönetici seçimlerinde Adnan Vural büyük şok yaşadı. % 100 seçilmesi beklenen Vural’ın muhtarlar tarafından seçilmemesi şok etkisi yarattı.

Uzun yıllardır Köylere Hizmet Götürme Birliğinde seçilmiş biri olarak görev yapan Adnan Vural’a, bu defa seçmen olarak oy kullanan köy muhtarları ne hikmetse oy vermediler.

Köy Muhtarlarının, gerek köyleriyle ilgili gerekse kişisel her türlü işleriyle fazlasıyla ilgilenmesiyle tanınan Adnan Vural’ın, Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde seçilememesi, Keşan kamuoyunda da hayretle karşılandı.

Köylerin her tür sorunu ile yakından ilgilenen Adnan Vural’ın seçilmesine kesin gözüyle bakılırken, köy muhtarlarının verdiği oylarla seçilememesi, büyük sürpriz ve şok etkisi yarattı. Adnan Vural’ın yerine, CHP’li İl Genel Meclis üyesi Mehmet Ali Yetim seçilmiş oldu.

Seçim sonrası Köylere Hizmet Götürme Birliği yönetimine Ak Parti ilçe Başkanı ve il Genel Meclis üyesi olan Hüseyin Boyalık ve CHP’li il Genel Meclis üyesi Mehmet Ali Yetim,  görev yapacaklar. Seçim sonucu oylamada adaylara çıkan oy dağılımı da şu şekilde; Hüseyin Boyalık 40, Mehmet Ali Yetim 27, Adnan Vural 22 oy almış oldu.

Aynı seçimde, Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne, Karacaali Muhtarı Taner Tezgören ve Mahmutköy Muhtarı Erkan Eker seçilmiş oldu. Köylere Hizmet Götürme Birliğine seçilen yöneticiler, bir yıl görev yapıyor.

473 Toplam Okunma, 2 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir