Bu Vefa’yı Asla Unutmayacağım…!

Anasayfa MANŞET, SPOR 12 Mart 2017
Bu Vefa’yı Asla Unutmayacağım…!

Fiorentina Kulübünün davetlisi olarak geldiği İtalya’nın Floransa kentinde büyük ilgiyle karşılanan deneyimli teknik adam, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Galatasaray ile UEFA Kupası’nı kazandığı yılın devamında 2000-2001 sezonunda İtalya’nın Floransa kentinin köklü kulübü Fiorentina’nın başına geçen Terim, bu kent ve takımın kendisi için önemini, “Hayatımda hep Fiorentina ve Floransa ile ilgili ayrı bir parantez açmıştım. Hep de ‘ikinci vatanım İtalya.’ derken Fiorentina’yı kastederek burada kendimin, ailemin ve arkadaşlarımın çok mutlu olduğunu söylemiştim. Buradaki sevginin samimi bir sevgi olduğunu hep ifade etmiştim.” ifadeleriyle anlattı.

İtalyan ekibinde görev alışının üzerinden 16 yıllık bir sürenin geçtiğini ve aslında takımın başında çok uzun kalmadığını anımsatan Fatih Terim, “2000-2001’den söz ediyoruz ve ben burada 10 ay kalmışım. Unutmayıp bu vefayı göstermek kulüp hafızalarının mükemmel olduğunu gösteriyor. Vefalarının hayranlık uyandırdığı kanaatindeyim. Çok mutlu etti açıkçası.” diye konuştu.

223 Toplam Okunma, 2 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir