Kartal Baygül’e Cevap Verdi…!

Anasayfa MANŞET, SPOR 10 Mart 2017
Kartal Baygül’e Cevap Verdi…!

Binali Kartal; “Doğruları söylemek suç sayılıyor. Ben Keşanspor 1959’la ilgili değil Trakya Futbolu ile ilgili konuştum”

4 Mart 2017 Cumartesi günü Keşan FM’de Erdoğan demir tarafından hazırlanan Spor Zamanı Programına katılmak üzere Keşan FM ve Erdoğan Demir’in misafiri olarak gelen ve burada basın mensuplarına yaptığı röportajda Trakya Futbolunun gerilediğini ve bunun da yöneticilerin yanlışları olduğunu belirten Binali Kartal ile ilgili olarak Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Sadettin Baygül’ün basın toplantısında Binali Kartal’ın söylemleri ile ilgili açıklamada bulunması ve Kartal’ın açıklamasını” Hadsiz “olarak bulan ve “Senin Yorum Yapma Hakkın” Yok şeklindeki açıklamasına Binali Kartal’dan açıklama geldi.

Kartal, radyo programının dışında 5 Mart 2017 Pazar günü oynanan Keşanspor 1959-Tuncaspor maçını da izlemişti. İşte Kartal’ın Baygül’ün açıklamaları ile ilgili cevabı; “Bir süre önce Keşan’da basına verdiğim açıklama ve on yıldan fazla zamandır Trakya futbolunun durumunun bir sonraki gün beni belgeler şekilde yaşanması ne kadar haklı olduğumu ortaya çıkarmıştır. Trakya futbolunun reçetesini toplumun ve spor kamuoyunun dikkatine sunuyorum kişilerin bundan rahatsız olması doğaldır. Mevzu Trakya ve Türk futbolu ise gerisi teferruattır. Kişiler; iyi olunca ben, kötü olunca sen yaptın pisikozundan uzaklaşıp işi gerçek sahiplerine bırakmalılar. Suçluluk duygusuyla yapılan yorumları da anlayışla karşılama erdemindeyim kaldı ki ben hiç bir zaman tribünlere oynamadım.

Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Sadettin Baygül’ün benim Trakya Futbolunun geneli olarak söylediğim açıklamaları nasıl olup da kendi kulübü adına söylediğimi sanıp açıklama yapması da çok ilginç bir durumdur. Bu vesile ile beni Keşan’da yalnız bırakmayan ilgi ve alakalarını esirgemeye tüm gerçek Keşanlı sporseverlere bir kez daha selam ve saygılarımı sunuyorum.”

278 Toplam Okunma, 5 Bugünkü Okunma


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir